Odstránia čističky vzduchu zápach?

Čistička vzduchu dokáže bezpečne odstrániť zápach z vášho prostredia. Zariadenie eliminuje zápach pomocou ventilátora, ktorý cirkuluje vzduch. Vďaka filtru s aktívnym uhlím (uhlíkový filter) absorbuje všetky pachy, chemikálie, plyny a výpary. Uhlík je pórovitý a absorpčný prvok, ktorý zachytáva pachy a chemické látky vo vzduchu. HEPA filter nedokáže absorbovať pach, ale zachytáva častice kontaminantov, ktoré uvoľňujú pachy. Kombináciou týchto filtrov vyčistíte vzduch efektívnejšie.

Dôrazne odporúčame, aby ste vaše priestory pravidelne vetrali a odpadky likvidovali. Pomôže vám to redukovať čo najviac nepríjemných pachov.

Aké bežné druhy pachov dokáže čistička eliminovať ?

  • Cigaretový dym – Každý nefajčiar prizná, že najnepríjemnejším zápachom je cigaretový dym. O to horšie, ak jeden z rodinných príslušníkov je fajčiar. Dym prúdi vzduchom vo vašej miestnosti a zachytáva sa na povrchoch. Na jeho úplné odstránenie je potrebná čistička vzduchu.
  • Pachy domácich miláčikov – Pachy a srsť zvierat vedia znepríjemniť chod domácnosti. Najmä ak sa v domácnosti nachádza alergik. Čistička vzduchu dokáže absorbovať nepríjemné pachy vašich domácich miláčikov. Prečítajte si viac v článku „Zachytia čističky aj chlpy domácich miláčikov?“
  • Výpary z kuchyne – Varenie je hlavnou príčinou uvoľňovania pachov a dymu do ovzdušia. Vyprážané jedlá či už mäso alebo ryby, zanechávajú silný a pretrvávajúci zápach. Niektoré jedlá po varení uvoľňujú častice do vzduchu, ktoré potom vdychujeme do pľúc.
  • Zápach z odpadkov – Poznáte ten najhorší scenár, keď zabudnete vyniesť odpadky a toho zápachu sa neviete zbaviť. Je to, preto, že odpadky obsahujú širokú škálu materiálov, ako sú chemické zlúčeniny, ktoré sa v krátkom čase začnú rozkladať a uvoľňovať do vzduchu plyny, ktoré vytvárajú silný zápach.

 

Späť do obchodu