Odstránia čističky vzduchu zápach?

Čistička vzduchu dokáže bezpečne odstrániť zápach z vášho prostredia. Zariadenie eliminuje zápach pomocou ventilátora, ktorý cirkuluje vzduch. Vďaka filtru s aktívnym uhlím (uhlíkový filter) absorbuje všetky pachy, chemikálie, plyny a výpary. Uhlík je pórovitý a absorpčný prvok, ktorý zachytáva pachy a chemické látky vo vzduchu. HEPA filter nedokáže absorbovať pach, ale zachytáva častice kontaminantov, ktoré uvoľňujú pachy. Kombináciou týchto filtrov vyčistíte vzduch efektívnejšie.

Dôrazne odporúčame, aby ste vaše priestory pravidelne vetrali a odpadky likvidovali. Pomôže vám to redukovať čo najviac nepríjemných pachov.

Aké bežné druhy pachov dokáže čistička eliminovať ?

  • Cigaretový dym – Každý nefajčiar prizná, že najnepríjemnejším zápachom je cigaretový dym. O to horšie, ak jeden z rodinných príslušníkov je fajčiar. Dym prúdi vzduchom vo vašej miestnosti a zachytáva sa na povrchoch. Na jeho úplné odstránenie je potrebná čistička vzduchu.
  • Pachy domácich miláčikov – Pachy a srsť zvierat vedia znepríjemniť chod domácnosti. Najmä ak sa v domácnosti nachádza alergik. Čistička vzduchu dokáže absorbovať nepríjemné pachy vašich domácich miláčikov. Prečítajte si viac v článku „Zachytia čističky aj chlpy domácich miláčikov?“
  • Výpary z kuchyne – Varenie je hlavnou príčinou uvoľňovania pachov a dymu do ovzdušia. Vyprážané jedlá či už mäso alebo ryby, zanechávajú silný a pretrvávajúci zápach. Niektoré jedlá po varení uvoľňujú častice do vzduchu, ktoré potom vdychujeme do pľúc.
  • Zápach z odpadkov – Poznáte ten najhorší scenár, keď zabudnete vyniesť odpadky a toho zápachu sa neviete zbaviť. Je to, preto, že odpadky obsahujú širokú škálu materiálov, ako sú chemické zlúčeniny, ktoré sa v krátkom čase začnú rozkladať a uvoľňovať do vzduchu plyny, ktoré vytvárajú silný zápach.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie