Zachytia čističky aj srsť domácich miláčikov ?

Ako majitelia domácich miláčikov považujeme svojich maznáčikov za súčasť rodiny. To však neznamená, že  by sme mali zanedbávať zdravie, najmä ak rodinný príslušník trpí alergiou na srsť.  Váš domáci miláčik denne po sebe zanecháva stopy, alergény či pachy, ktoré sa vo vašej domácnosti hromadia. Čistička vzduchu je účinným nástrojom v odstraňovaní alergénov z ovzdušia.

Dokáže čistička odstrániť všetku srsť z domácnosti?

Srsť domácich miláčikov sa denne hromadí a večne  premýšľate, ako udržať vašu domácnosť čistú. Časté vysávanie, čistenie a utieranie prachu. Každý majiteľ domáceho miláčika to dobre pozná. Pravidelné čistenie je dobrým začiatkom, pretože srsť sa môže zachytiť vo vašom nábytku alebo v koberci. Treba si však uvedomiť, že nemôžete čistiť to, čo je vo vzduchu. Zvieratá počas dňa neustále zhadzujú srsť.  Chlpy vašich maznáčikov ostávajú nie len na povrchoch, ale i vo vzduchu. Nočná mora sa nezastaví, pokiaľ nenájdete vhodné riešenie. Čističky vzduchu dokážu eliminovať chlpy zvierat, ale iba tie, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu. Pravidelným čistením vzduchu výrazne znížite počet alergénov vo vašom ovzduší. Účinnými nástrojmi je kvalitná filtrácia. Filter pevných častíc zachytáva väčšie častice, ako sú chlpy či prach. HEPA filter odstráni až 99,97% všetkých kontaminantov veľkosti až 0,3 mikrónu (chlpy, prach, roztoče, alergény). Uhlíkový filter sa postará o zápach a katalytický filterionizátorom dokáže eliminovať baktérie a vírusy. Zaručíme sa, že čističky vzduchu vás zbavia kontaminantov z ovzdušia. Nečistoty, ktoré sa držia na povrchoch, na oblečení, v nábytku a koberci musíte manuálne prečistiť.

Všetky nečistoty, alergény, ktoré váš domáci miláčik prinesie z vonku, môžu potenciálne zhoršiť alergiu. Skutočne sa oplatí investovať.

 

Späť do obchodu