Germicídne UV lampy

Germicídne UV lampy


Germicídne UV lampy sú zariadenia, ktoré slúžia na dezinfekciu vzduchu a povrchov, pomocou ultrafialového žiarenia. Žiarenie prechádzajúce priestorom vďaka UV žiarenia ničí 99,9% vírusov, baktérií a plesní. Zariadenie likviduje choroboplodné zárodky v širokom rozsahu aj na miestach, kde sa dezinfekčné prostriedky nedostanú. Ultrafialové žiarenie narúša štruktúru DNA a RNA mikroorganizmov, ktoré strácajú schopnosť reprodukovať sa a rásť.

Výhody
Dezinfekcia bez použitia chémie – germicídne UV lampy sú šetrné voči životnému prostrediu, pretože dezinfekcia UV svetlom je fyzikálny proces, nie chemický. Vyžaduje nízku údržbu. Účinnosť 99,9% - vyhubí aj baktérie a vírusy, ktoré sú odolné voči antibiotikám. Zlepšuje kvalitu vzduchu tým, že ničí alergény a mikroorganizmy, ktoré napádajú zdravie. Znižuje chorobnosť – zariadenie je ideálnou prevenciou voči chorobám. UV žiarenie eliminuje mikroorganizmy a patogény, ktoré napádajú ľudský organizmus.Nákladovo- efektívna investícia – dezinfekcia, ktorá šetrí čas i peniaze

Možnosti využitia


Zdravotníctvo – ambulancie, čakárne, operačné sály – sterilita v zdravotníctve je na prvom mieste. Denne sa v zdravotníckych priestoroch vystrieda veľké množstvo ľudí čo vytvára ideálne prostredie pre šírenie infekcií. Vďaka ultrafialovému žiareniu dosiahnete 99,9% sterilitu bez použitia škodlivých chemických prostriedkov.

Školstvo – Zdravie detí a zamestnancov je priorita. Zvyšuje sa chorobnosť detí a v boji proti prázdnym laviciam vám pomôže germicídna UV lampa, ktorá vyhubí baktérie a vírusy šíriace sa vzduchom i na povrchoch.

Kancelárie – Aj spoločné pracovné priestory môžu byť bezpečnejšie. Vďaka ultrafialovému žiareniu znemožníte šírenie infekcií, čím znížite chorobnosť zamestnancov a tým zvýšite efektivitu vašich firiem.

Služby – kozmetické a kadernícke salóny, hotelierstvo, reštaurácie - zákazníci ocenia bezpečné a čisté prostredie

Domácnosť –dezinfekcia kúpeľne, šatníka, police na topánky či kuchyne. Zastavte šírenie alergénov, plesní, roztočov, baktérií či vírusov a vytvorte si čistý a bezpečný domov bez použitia chemikálii.

Späť do obchodu