Germicídne UV lampy

Germicídne UV lampy


Germicídne UV lampy sú zariadenia, ktoré slúžia na dezinfekciu vzduchu a povrchov, pomocou ultrafialového žiarenia. Žiarenie prechádzajúce priestorom vďaka UV žiarenia ničí 99,9% vírusov, baktérií a plesní. Zariadenie likviduje choroboplodné zárodky v širokom rozsahu aj na miestach, kde sa dezinfekčné prostriedky nedostanú. Ultrafialové žiarenie narúša štruktúru DNA a RNA mikroorganizmov, ktoré strácajú schopnosť reprodukovať sa a rásť.

Výhody
Dezinfekcia bez použitia chémie – germicídne UV lampy sú šetrné voči životnému prostrediu, pretože dezinfekcia UV svetlom je fyzikálny proces, nie chemický. Vyžaduje nízku údržbu. Účinnosť 99,9% - vyhubí aj baktérie a vírusy, ktoré sú odolné voči antibiotikám. Zlepšuje kvalitu vzduchu tým, že ničí alergény a mikroorganizmy, ktoré napádajú zdravie. Znižuje chorobnosť – zariadenie je ideálnou prevenciou voči chorobám. UV žiarenie eliminuje mikroorganizmy a patogény, ktoré napádajú ľudský organizmus.Nákladovo- efektívna investícia – dezinfekcia, ktorá šetrí čas i peniaze

Možnosti využitia


Zdravotníctvo – ambulancie, čakárne, operačné sály – sterilita v zdravotníctve je na prvom mieste. Denne sa v zdravotníckych priestoroch vystrieda veľké množstvo ľudí čo vytvára ideálne prostredie pre šírenie infekcií. Vďaka ultrafialovému žiareniu dosiahnete 99,9% sterilitu bez použitia škodlivých chemických prostriedkov.

Školstvo – Zdravie detí a zamestnancov je priorita. Zvyšuje sa chorobnosť detí a v boji proti prázdnym laviciam vám pomôže germicídna UV lampa, ktorá vyhubí baktérie a vírusy šíriace sa vzduchom i na povrchoch.

Kancelárie – Aj spoločné pracovné priestory môžu byť bezpečnejšie. Vďaka ultrafialovému žiareniu znemožníte šírenie infekcií, čím znížite chorobnosť zamestnancov a tým zvýšite efektivitu vašich firiem.

Služby – kozmetické a kadernícke salóny, hotelierstvo, reštaurácie - zákazníci ocenia bezpečné a čisté prostredie

Domácnosť –dezinfekcia kúpeľne, šatníka, police na topánky či kuchyne. Zastavte šírenie alergénov, plesní, roztočov, baktérií či vírusov a vytvorte si čistý a bezpečný domov bez použitia chemikálii.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie