Čo je to PlasmaWave

Technológia PlasmaWave využíva prirodzený proces filtrácie vzduchu, kde sa generujú kladné a záporné ióny, ktoré bezpečne rozkladajú nebezpečné znečisťujúce látky na molekulárnej úrovni bez vytvárania škodlivého ozónu. Pri použití v reálnom svete možno technológiu PlasmaWave nájsť nielen v čističkách vzduchu, ale aj v mnohých ďalších zariadeniach.

Technológia PlasmaWave používa elektrinu na vytváranie negatívnych aj pozitívnych iónov. V procese PlasmaWave sa vzduch uvedie do plazmatického stavu a zasiahne vodnú paru, aby uvoľnil vodík a kyslík z ich molekulárnej väzby. Vodík a kyslík môžu teraz vytvárať aliancie a vytvárajú hydroxylové radikály (OH). Hydroxylové radikály sú nestabilné molekuly, ktoré hľadajú rovnováhu tým, že viažu atóm zo susedných molekúl, čím ich v procese ničia. Susedné molekuly sú v tomto prípade skutočne vzduch znečisťujúce látky zahŕňajúce vírusy, baktérie, zárodky, pachy a prachové častice. Zničením týchto znečisťujúcich látok hydroxylové radikály PlasmaWave upravia svoje chemické štruktúry tak, aby vytvorili neškodné molekuly, ako je voda (H2O), oxid uhličitý a jediný kyslík alebo vodík, ktoré zase začnú vytvárať nové hydroxyly. PlasmaWave je technológia účinná proti všetkým typom vzduchom prenášaných kontaminantov.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie