Náš príbeh

Zmyslom našej práce je poskytovať zákazníkom produkty, ktoré pomáhajú chrániť zdravie, a to nielen vo verejnej, ale aj v súkromnej sfére. Prevencia v oblasti zdravia je našou prvoradou úlohou. Sústreďujeme sa na zabezpečovanie nedostatkových dezinfekčných produktov, ozónovačov, využívaných  pri odstraňovaní zápachov, ničení vírusov, baktérií a plesní ozónom. Snažíme sa prekonávať očakávania zákazníkov, konáme čestne, zodpovedne a pracujeme najlepšie, ako vieme.

Naša spoločnosť bola založená v roku 1993, a už skoro 30 rokov pôsobila v zábavnom priemysle. V dôsledku krízy vyplývajúcej z opatrení na prevenciu šírenia koronavírusu je situácia dramatická vo všetkých odvetviach podnikania. Reakcieschopnosť firmy na aktuálnu situáciu bola dôležitá nielen kvôli predmetu nášho podnikania, ale najmä vo vzťahu k našim zamestnancom. Snažili sme sa promptne reagovať na nové opatrenia a potreby zákazníkov. Prispôsobenie situácie si vyžadovalo najmä úplnú zmenu profesného zamerania. Ochrana zdravia a podpora imunity bola pre Slovákov dôležitá aj predtým, ako sa svet začal pasovať s pandémiou koronavírusu.

Roky nášho podnikania sme sa riadili mottom „nadšenie pre inovácie“ a toto krédo sa stalo kľúčom našej motivácie aj v týchto neľahkých časoch. Potreby trhu, synergia skúseností a inovatívne myšlienky našich zamestnancov, nás ako firmu EVONA ELECTRONIC, posunul do iného odvetvia a tak sme sa všetci spoločne pustili do vývoja nových produktov, ktoré vám predstavujeme na tejto webovej stránke.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie