Neohodnotené

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - UV LAMPA - PLB600C

Inteligentná, nástenná čistička vzduchu s výkonom 600m³/h, príkon 95W, hlučnosť 60dB, odporúčaná veľkosť miestnosti do 30m²,  vybavená  sterilizáciou ozónom, UV žiarením, časovačom, reguláciou výkonu, diaľkovým ovládaním. Sterilizuje vaše ovzdušie pomocou UV germicídneho žiariča, ozónu, ionizácie vzduchuFiltra pevných častíc.

Skladom (>5 ks)
Kód: 143
387 € 322,50 € bez DPH
Kategória: Čističky vzduchu
03 EVOMED PLB600B top
Doprava zadarmo

Základné informácie

Profesionálna čistička vzduchu s výkonom 600m³/h vám spoľahlivo sterilizuje ovzdušie vo vašom prostredí. Zariadenie je vybavené UV žiaričom, ionizáciou vzduchu, ozonizáciou a Filtrom pevných častíc ktorý zachytáva prach či zvieracie chlpy. Je ideálnym pomocníkom v domácnosti, kanceláriách, obchodoch, ambulanciách či v hoteloch do 30m². Zariadenie disponuje senzorom kvality ovzdušia, ktorý vyhodnotí mieru znečistenia ovzdušia a upraví rýchlosť filtrácie. Možnosť nastavenia rýchlosti filtrácie podľa potreby.

Možnosti využitia

Svoje uplatnenie si nájde priestoroch do 30m² ako sú izby v domácnosti,  zdravotnícke zariadenia, kde je hlavným faktorom sterilita, obchody, fitness centrá, salóny krásy,  hotelové izby, čerpacie stanice či verejná správa alebo vzdelávacie zriadenia. Sú to verejné  priestory, v ktorých sa denne vystrieda veľké množstvo ľudí a vytvárajú tak ideálne prostredie na šírenie vírusov, baktérii a plesní, navyše sú to miesta kde sa  hromadí veľké množstvo prachu, alergénov a iných nečistôt.

Technické parametre

Princíp prevádzky

Zariadenie je vybavené  štyrmi možnosťami  čistenia a dezinfekcie: UV-C žiarenie, ozón, Ionizácia  a  filtrácia  pomocou účinného filtra. Výhodou uzavretého UV-C žiariča je nepretržitá prevádzka za prítomnosti osôb. Funkciu dezinfekcia ozónom je možné používať len v uzavretých priestoroch bez prítomností ľudí, zvierat a rastlín. 

  1. Filter pevných častíc – predfilter, ktorý predstavuje prvý kontakt so vzduchom a odstraňuje väčšie častice ako prach, zvieracie chlpy či hmyz.
  2. Ionizácia vzduchu – Zariadenie generuje do vzduchu záporne nabité ióny, ktoré vo vzduchu zachytávajú kladne nabité ióny (nečistoty). Spojením sú častice  ťažšie a usadia sa na zemi alebo na stenách. Následne sú odfiltrované filtrom. Výsledkom je čistý a čerstvý vzduch.
  3. UV žiarenie - likviduje baktérie, vírusy, plesne a iné nečistoty, tým že narúša štruktúru DNA mikroorganizmov, ktoré strácajú schopnosť reprodukovať sa a rásť. 
  4. Ozón - Ozón je účinným eliminátorom dymu, pachov a baktérií. V krátkom čase zničí až 99,99 % všetkých škodlivých častíc vo vzduchu i na povrchoch predmetov. Pôsobí tak aj na miestach, ktoré sú bežným dezinfekčným prostriedkom neprístupné. Ozón taktiež čistí vzduch, odstraňuje plyny a pachy či plesne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu