Neohodnotené

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - UV LAMPA - PLB600C

Inteligentná, nástenná čistička vzduchu s výkonom 600m³/h, príkon 95W, hlučnosť 60dB, odporúčaná veľkosť miestnosti do 30m²,  vybavená  sterilizáciou ozónom, UV žiarením, časovačom, reguláciou výkonu, diaľkovým ovládaním. Sterilizuje vaše ovzdušie pomocou UV germicídneho žiariča, ozónu, ionizácie vzduchuFiltra pevných častíc.

Skladom (> 5 ks)
Kód: 143
387 € 322,50 € bez DPH
Kategória: Čističky vzduchu
03 EVOMED PLB600B top
Doprava zadarmo

Základné informácie

Profesionálna čistička vzduchu s výkonom 600m³/h vám spoľahlivo sterilizuje ovzdušie vo vašom prostredí. Zariadenie je vybavené UV žiaričom, ionizáciou vzduchu, ozonizáciou a Filtrom pevných častíc ktorý zachytáva prach či zvieracie chlpy. Je ideálnym pomocníkom v domácnosti, kanceláriách, obchodoch, ambulanciách či v hoteloch do 30m². Zariadenie disponuje senzorom kvality ovzdušia, ktorý vyhodnotí mieru znečistenia ovzdušia a upraví rýchlosť filtrácie. Možnosť nastavenia rýchlosti filtrácie podľa potreby.

Možnosti využitia

Svoje uplatnenie si nájde priestoroch do 30m² ako sú izby v domácnosti,  zdravotnícke zariadenia, kde je hlavným faktorom sterilita, obchody, fitness centrá, salóny krásy,  hotelové izby, čerpacie stanice či verejná správa alebo vzdelávacie zriadenia. Sú to verejné  priestory, v ktorých sa denne vystrieda veľké množstvo ľudí a vytvárajú tak ideálne prostredie na šírenie vírusov, baktérii a plesní, navyše sú to miesta kde sa  hromadí veľké množstvo prachu, alergénov a iných nečistôt.

Technické parametre

Princíp prevádzky

Zariadenie je vybavené  štyrmi možnosťami  čistenia a dezinfekcie: UV-C žiarenie, ozón, Ionizácia  a  filtrácia  pomocou účinného filtra. Výhodou uzavretého UV-C žiariča je nepretržitá prevádzka za prítomnosti osôb. Funkciu dezinfekcia ozónom je možné používať len v uzavretých priestoroch bez prítomností ľudí, zvierat a rastlín. 

  1. Filter pevných častíc – predfilter, ktorý predstavuje prvý kontakt so vzduchom a odstraňuje väčšie častice ako prach, zvieracie chlpy či hmyz.
  2. Ionizácia vzduchu – Zariadenie generuje do vzduchu záporne nabité ióny, ktoré vo vzduchu zachytávajú kladne nabité ióny (nečistoty). Spojením častice sú ťažšie a usadia sa na zemi alebo na stenách. Následne sú odfiltrované filtrom. Výsledkom je čistý a čerstvý vzduch ako v prírode, čo má blahodarný vplyv ako na náš fyzický, tak aj psychický stav.
  3. UV žiarenie - likviduje baktérie, vírusy, plesne a iné nečistoty, tým že narúša štruktúru DNA mikroorganizmov, ktoré strácajú schopnosť reprodukovať sa a rásť. 
  4. Ozón - Ozón je účinným eliminátorom dymu, pachov a baktérií. V krátkom čase zničí až 99,99 % všetkých škodlivých častíc vo vzduchu i na povrchoch predmetov. Pôsobí tak aj na miestach, ktoré sú bežným dezinfekčným prostriedkom neprístupné. Ozón taktiež čistí vzduch, odstraňuje plyny a pachy či plesne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie