Neohodnotené

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - LDH600B

Profesionálna čistička vzduchu s výkonom 600m³/h, príkon 45W, odporúčaná veľkosť miestnosti do 50m², vybavená senzorom kvality ovzdušia, časovačom, tromi rýchlosťami filtrácie, nočným režimom a diaľkovým ovládaním. Sterilizuje vaše ovzdušie pomocou ionizácie vzduchu a troma kvalitnými a vysoko účinnými filtrami: Filter pevných častíc, HEPA filter, Uhlíkový filter

Skladom (>5 ks)
Kód: 134
182 € 151,67 € bez DPH
Kategória: Čističky vzduchu
01 EVOMED LDH45B before
Doprava zadarmo

 

Základné informácie

Čistička vzduchu s výkonom 600m³/h vám spoľahlivo odstráni baktérie, vírusy či plesne a vytvorí čistý vzduch vo vašich priestoroch. Mobilné a ľahko prenosné zariadenie je vybavené ionizáciou vzduchu troma kvalitnými a vysoko účinnými filtrami. Filter pevných častíc zachytáva prach či zvieracie chlpy. HEPA filter  zachytáva vzduchové častice, prach, zrnka prachu, plesne, peľ, baktérie a ostatné bežné alergény, ktoré sa vyskytujú v interiéri. Uhlíkový filter je veľmi účinný pri zachytávaní chemických výparov, plynov, cigaretového dymu a pachov. Zariadenie disponuje senzorom kvality ovzdušia, ktorý vyhodnotí mieru znečistenia ovzdušia a upraví rýchlosť filtrácie. Možnosť nastavenia rýchlosti filtrácie podľa potreby.

Možnosti využitia

Svoje uplatnenie si nájde vo väčších priestoroch do 50m² ako sú  zdravotnícke zariadenia (ambulancie, nemocnice, operačné sály, čakárne), kde je hlavným faktorom sterilita, obchody,  hotelové izby, reštaurácie, čerpacie stanice či verejná správa alebo  vzdelávacie zriadenia. Sú to verejné  priestory, v ktorých sa denne vystrieda veľké množstvo ľudí a vytvárajú tak ideálne prostredie na šírenie vírusov, baktérii a plesní, navyše sú to miesta kde sa  hromadí veľké množstvo prachu, alergénov a iných nečistôt.

Technické parametre

Princíp prevádzky

Zariadenie je vybavené  štyrmi možnosťami  čistenia a dezinfekcie: Ionizácia  a 3-stupňová filtrácia  pomocou účinných filtrov. Výhodou je nepretržitá prevádzka za prítomnosti osôb.

  1. Filter pevných častíc – predfilter, ktorý predstavuje prvý kontakt so vzduchom a odstraňuje väčšie častice ako prach, zvieracie chlpy či hmyz.
  2. HEPA filter - HEPA filtre sú mimoriadne účinné pri odstraňovaní mikročastíc zo vzduchu, ktoré spôsobujú najväčšie znečistenie. Nasávaný vzduch prechádza cez vysoko hustý papierový filter, na ktorý sa nečistoty zachytávajú. HEPA filter zachytí 99,97% vzduchových častíc veľkosti 0,3 mikrónov. Eliminuje prach, plesne, alergény, peľ a ostatné nečistoty, ktoré sa nachádzajú v interiéri. Nečistoty v ovzduší zachytené filtrom nebudú vypustené späť do ovzdušia. Nevytvára žiadne škodlivé vedľajšie produkty. 
  1. Uhlíkový filter – Používa špeciálnu formu aktívneho uhlia, ktorá pozostáva z miliónov drobných adsorpčných pórov. Dokáže adsorbovať a neutralizovať pachy, chemické výpary, prchavé organické zlúčeniny, výpary z kuchyne, cigaretový dym. Tento filtračný proces neodstráni kontaminanty, ale mení ich z plynného skupenstva na pevné. Uhlíkové filtre nie sú určené na odstraňovanie častíc, ktoré spôsobujú zdravotné problémy, ale na elimináciu častíc, ktoré spôsobujú zápach.
  2. Ionizácia vzduchu – Zariadenie generuje do vzduchu záporne nabité ióny, ktoré vo vzduchu zachytávajú kladne nabité ióny (nečistoty). Spojením sú častice  ťažšie a usadia sa na zemi alebo na stenách. Následne sú odfiltrované samotnými filtrami podľa veľkosti častice. Výsledkom je čistý a čerstvý vzduch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu