Neohodnotené

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - UV LAMPA - KHM320E

Profesionálna čistička vzduchu s výkonom 320m³/h, príkon 30W, hlučnosť 10 - 65 dB, odporúčaná veľkosť miestnosti do 38m², vybavená senzorom kvality ovzdušia, piatimi rýchlosťami filtrácie, časovačom, nočným režimom a detskou poistkou. Sterilizuje vaše ovzdušie pomocou ionizácie vzduchu, UV žiariča a troma kvalitnými a vysoko účinnými filtrami: Filter pevných častíc, HEPA filter, Katalytický filter.

Skladom (>5 ks)
Kód: 128
235 € 195,83 € bez DPH
Kategória: Čističky vzduchu
02 EVOMED KHM320E 1024x1024 pxl
Doprava zadarmo

 

Základné informácie

Profesionálna čistička vzduchu s výkonom 320m³/h vám sterilizuje ovzdušie vo vašom prostredí. Spoľahlivo zachytáva baktérie, vírusy či baktérie a vytvorí čistejší vzduch, nie len pre tých, ktorých trápia alergie, ale aj pre celú vašu rodinu. Mobilné a ľahko prenosné zariadenie je vybavené UV žiaričom, ionizáciou vzduchu a troma kvalitnými a vysoko účinnými filtrami. Filter pevných častíc zachytáva prach či zvieracie chlpy. HEPA filter  zachytáva vzduchové častice, prach, zrnka prachu, plesne, peľ, baktérie a ostatné bežné alergény, ktoré sa vyskytujú v interiéri. Katalytický filter rozkladá nebezpečné plyny a prchavé látky (formaldehyd, benzén, toluén a pod.). Zariadenie disponuje senzorom kvality ovzdušia, ktorý vyhodnotí mieru znečistenia ovzdušia a upraví rýchlosť filtrácie. Možnosť nastavenia rýchlosti filtrácie podľa potreby.

Možnosti využitia

Svoje uplatnenie si nájde priestoroch do 38m² ako sú izby v domácnosti,  zdravotnícke zariadena, kde je hlavným faktorom sterilita, obchody, hotelové izby,  čerpacie stanice či verejná správa alebo  vzdelávacie zriadenia. Sú to verejné  priestory, v ktorých sa denne vystrieda veľké množstvo ľudí a vytvárajú tak ideálne prostredie na šírenie vírusov, baktérii a plesní, navyše sú to miesta kde sa  hromadí veľké množstvo prachu, alergénov a iných nečistôt.

Technické parametre

 

Princíp prevádzky

Zariadenie je vybavené  piatimi možnosťami  čistenia a dezinfekcie:  UV žiarenie, ionizácia  a 3-stupňová filtrácia  pomocou účinných filtrov. Výhodou je nepretržitá prevádzka za prítomnosti osôb.

  1. Filter hrubých častí – primárny filter, ktorý predstavuje prvý kontakt so vzduchom a odstraňuje väčšie častice ako prach, zvieracie chlpy či hmyz.
  2. HEPA filter - HEPA filtre sú mimoriadne účinné pri odstraňovaní mikročastíc zo vzduchu, ktoré spôsobujú najväčšie znečistenie. Nasávaný vzduch prechádza cez vysoko hustý papierový filter, na ktorý sa nečistoty zachytávajú. HEPA filter zachytí 99,97% vzduchových častíc veľkosti 0,3 mikrónov. Eliminuje prach, plesne, alergény, peľ a ostatné nečistoty, ktoré sa nachádzajú v interiéri. Nečistoty v ovzduší zachytené filtrom nebudú vypustené späť do ovzdušia. Nevytvára žiadne škodlivé vedľajšie produkty. 
  3. Fotokatalytický filter s oxidom titaničitým (TiO2) - účinne odstraňuje zo vzduchu baktérie, plesne, vírusy a toxické látky. Nečistoty odstraňuje vďaka chemickej reakcie medzi filtrom a UV žiarením. Fotokatalytický filter má schopnosť regenerácie, nie je potrebné ho čistiť či meniť.
  4. UV žiarenie - likviduje baktérie, vírusy, plesne a iné nečistoty, tým že narúša štruktúru DNA mikroorganizmov, ktoré strácajú schopnosť reprodukovať sa a rásť. 
  5. Ionizácia vzduchu – Zariadenie generuje do vzduchu záporne nabité ióny, ktoré vo vzduchu zachytávajú kladne nabité ióny (nečistoty). Spojením sú častice ťažšie a usadia sa na zemi alebo na stenách. Následne sú odfiltrované samotnými filtrami podľa veľkosti častice. Výsledkom je čistý a čerstvý vzduch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu