Neohodnotené

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - JDM130E

Profesionálna čistička vzduchu s výkonom 130m³/h, príkon 17W, Maximálna hlučnosť 52 dB, odporúčaná veľkosť miestnosti do 20 m², vybavená senzorom kvality ovzdušia, časovačom, piatimi rýchlosťami filtrácie, nočným režimom a detskou poistkou. Sterilizuje vaše ovzdušie pomocou ionizácie vzduchu a troch kvalitných a vysoko účinných filtrov: Filter pevných častíc, HEPA filter, Katalytický filter.

Skladom (1 ks)
Kód: 131
155 € 129,17 € bez DPH
Kategória: Čističky vzduchu
01 EVOMED JMM17B before
Doprava zadarmo

Základné informácie

Čistička vzduchu s výkonom 130m³/h vám spoľahlivo zachytí baktérie, vírusy či plesne a vytvorí čistý vzduch, nie len pre tých, ktorých trápia alergie, ale aj pre celú vašu rodinu. Mobilné a ľahko prenosné zariadenie je vybavené troma kvalitnými a vysoko účinnými filtrami. Filter pevných častíc zachytáva prach či zvieracie chlpy. HEPA filter  zachytáva vzduchové častice, prach, zrnka prachu, plesne, peľ, baktérie a ostatné bežné alergény, ktoré sa vyskytujú v interiéri. Katalytický filter rozkladá nebezpečné plyny a prchavé látky (formaldehyd, benzén, toluén a pod.). Zariadenie disponuje senzorom kvality ovzdušia, ktorý vyhodnotí mieru znečistenia ovzdušia a upraví rýchlosť filtrácie. Možnosť nastavenia rýchlosti filtrácie podľa potreby.

Možnosti využitia

Je určený na dezinfekciu menších priestorov do 20m² ako sú  miestnosti v domácnosti. Hravo vyčistí ovzdušie od baktérií a plesní vo vašom šatníku, kuchyni či detskej izbe. Svoje uplatnenie si nájde aj v menších kanceláriách, obchodoch, v hotelových izbách, ambulanciách či salónoch.

Technické parametre

Princíp prevádzky

Zariadenie je vybavené  štyrmi možnosťami  čistenia a dezinfekcie: Ionizácia  a 3-stupňová filtrácia  pomocou účinných filtrov. Výhodou je nepretržitá prevádzka za prítomnosti osôb.

  1. Filter pevných častíc – predfilter, ktorý predstavuje prvý kontakt so vzduchom a odstraňuje väčšie častice ako prach, zvieracie chlpy či hmyz.
  2. HEPA filter - HEPA filtre sú mimoriadne účinné pri odstraňovaní mikročastíc zo vzduchu, ktoré spôsobujú najväčšie znečistenie. Nasávaný vzduch prechádza cez vysoko hustý papierový filter, na ktorý sa nečistoty zachytávajú. HEPA filter zachytí 99,97% vzduchových častíc veľkosti 0,3 mikrónov. Eliminuje prach, plesne, alergény, peľ a ostatné nečistoty, ktoré sa nachádzajú v interiéri. Nečistoty v ovzduší zachytené filtrom nebudú vypustené späť do ovzdušia. Nevytvára žiadne škodlivé vedľajšie produkty. 
  3. Fotokatalytický filter s oxidom titaničitým (TiO2) - účinne odstraňuje zo vzduchu baktérie, plesne, vírusy a toxické látky. Nečistoty odstraňuje vďaka chemickej reakcie medzi filtrom a UV žiarením. Fotokatalytický filter má schopnosť regenerácie, nie je potrebné ho čistiť či meniť.
  4. Ionizácia vzduchu – Zariadenie generuje do vzduchu záporne nabité ióny, ktoré vo vzduchu zachytávajú kladne nabité ióny (nečistoty). Spojením sú častice  ťažšie a usadia sa na zemi alebo na stenách. Následne sú odfiltrované samotnými filtrami podľa veľkosti častice. Výsledkom je čistý a čerstvý vzduch.Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu