Ozón ako nepriateľ alergénov

Váš domov je Váš hrad - okrem prípadov, ak ste na neho alergický. Nedávny celosvetový prieskum zistil, že viac ako polovica všetkých ľudí na planéte má pozitívny test aspoň na niektoré alergény, pričom mnohými z nich sú vnútorné alergie, ako prach alebo plesne. Nenechajte sa doma trápiť alergiou na domáce zvieratá, plesne alebo peľ. Riešením je použitie generátoru ozónu, ktorý vďaka dezinfekcii zničí všetky alergény. Pomocou dezinfekcie ozónom tak môžete izbu po izbe zbaviť neželaných návštevníkov. 

Ozón je účinným nepriateľom alergénov

Trpíte vy alebo niekto z vašej rodiny kvôli alergénom? Vďaka generátoru ozónu sa zbavíte alergénov a mikroorganizmov za pár minút. Ozón si hravo poradí so všetkými plesňami a alergénmi, ktoré vás trápia. Neexistujú žiadne baktérie či vírusy, ktoré by odolali sile ozónu.

Taktiež sú alergény veľkým problémom u najmenších, preto je dobré dbať na prevenciu. Deti sú našim najväčším darom, ale povedzme si na rovinu, niekedy sa môžu poriadne zašpiniť - od hrania sa vonku cez dotyky až po vkladanie predmetov do úst. Upratovanie detskej izby by preto malo byť prioritou na vašom zozname upratovaní. Šikovným pomocníkom Vám môže byť práve generátor ozónu, ktorý je bezpečnou formou hĺbkovej dezinfekcie, ktorú bežnými prostriedkami nemožno vykonať. 

 

Ozón účinne ničí:

 

  • pachy a prach
  • plesne a vírusy
  • baktérie a roztoče

 

Neviete ako si vybrať vhodný generátor ozónu? Prečítajte si viac v článku  Ako si vybrať generátor ozónu.

Späť do obchodu