Chráňte zdravie vašich klientov v hoteli vďaka dezinfekcii ozónom

V každom kvalitnom ubytovacom zariadení je hygiena a bezpečnosť klienta na prvom mieste. Hotely sa riadia prísnymi normami a pandémia koronavírusu toto len posilnila. Ak ste majiteľ hotela, určite si kladiete otázku, ako vytvoriť podmienky na to, aby sa klienti cítili vo vašom hoteli zdravo a bezpečne. Riešením je dezinfekcia ozónom!

 

Pamätáte si tú vôňu, ktorú má ovzdušie po letnom daždi? Tak to je presne pocit, ktorý budete mať po dezinfekcii ozónom. Ozón rozkladá rakovinotvorné látky, ktoré sa môžu vyskytovať v nábytku, drevotrieske, matracoch, farbách či lepidlách. Ozón sa taktiež dokáže dostať do každej špáry v stene, do čalúnení, čiže čistenie a dezinfekcia sú skutočne dôkladné. Je to metóda, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a taktiež je účinná na elimináciu pachu, plesní,  tabakového dymu alebo potu. Ozónovaním tak dosiahnete vyšší štandard hygieny.

Nedávny celosvetový prieskum zistil, že viac ako polovica všetkých ľudí na planéte má pozitívny test aspoň na niektoré alergény, pričom mnohými z nich sú vnútorné alergie, ako prach alebo plesne. Ozón si s alergénmi taktiež hravo poradí a vy tak zabezpečíte vašim klientom zdravé a bezpečné prostredie. 

 

Ozón účinne ničí:

  • pachy a prach

  • plesne a vírusy

  • baktérie a roztoče

 

Funkcia ozónu plne nahrádza prostriedky s obsahom chlóru, voči ktorému sú niektoré baktérie a vírusy rezistentné. Dezinfekciou ozónom odstraňujete baktérie nielen z povrchu, ale aj z hĺbky. Neexistuje žiadny vírus, baktéria, pleseň, huba alebo zápach, ktoré by mu odolali. Generátor je investícia s rýchlou návratnosťou. 


Ak neviete, aký generátor ozónu je pre vás najvhodnejší, nájdete ho v našom článku Ako si vybrať generátor ozónu?

Späť do obchodu