Náš príbeh

Slovenské generátory ozónu

Sme slovenská firma, ktorá bola založená v roku 1993, a takmer 30 rokov pôsobila v zábavnom priemysle. V dôsledku krízy vyplývajúcej z opatrení na prevenciu šírenia koronavírusu je situácia dramatická vo všetkých odvetviach podnikania. Reakcieschopnosť našej firmy na aktuálnu situáciu bola dôležitá nielen kvôli predmetu nášho podnikania, ale najmä vo vzťahu k našim zamestnancom. Snažili sme sa promptne reagovať na nové opatrenia a potreby zákazníkov. Prispôsobenie situácie si vyžadovalo najmä úplnú zmenu nášho profesného zamerania. Ochrana zdravia a podpora imunity bola pre Slovákov dôležitá aj predtým, ako sa svet začal pasovať s pandémiou koronavírusu. 

 

 

SME NADŠENCAMI PRE INOVÁCIE

Prevencia v oblasti zdravia je našou prioritou. Zmyslom našej práce je poskytovať zákazníkom produkty, ktoré pomáhajú chrániť zdravie tak, ako vo verejnej, tak aj v súkromnej sfére. Sústreďujeme sa na zabezpečovanie nedostatkových dezinfekčných produktov, ozónových čističov, využívaných pri dezinfekcii priestorov, odstraňovaní zápachov, ničení vírusov, baktérií a plesní. Všetky naše produkty sú vyrábané ručne. Snažíme sa prekonávať očakávania zákazníkov, konáme čestne, zodpovedne a pracujeme najlepšie, ako vieme.

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie