Neohodnotené

GENERÁTOR OZÓNU - EVOMED - DBB10A

Prenosný ozónový generátor s výkonom 10 000mg/h, príkon 110W, hlučnosť 45dB, vstupné napätie 220-240VAC/50Hz, výstupné napätie 3,5kV, manuálny časovač  0 -120 min  alebo funkcia  HOLD pre nepretržitú prevádzku. Zariadenie sa skladá z jednej keramickej dosky a ventilátora.

Skladom (3 ks)
Kód: 68
99 € 82,50 € bez DPH
Kategória: Ozónové generátory
EVOMED DBB10A
Doprava zadarmo

 

Základné informácie

Ozónový generátor s výkonom 10 000mg/h vám spoľahlo zničí  baktérie vírusy a plesne. Zariadenie je vybavené jednou  keramickou platňou generujúcou elektrické výboje, pričom dochádza k premene obyčajného kyslíka na ozón. Je výborným doplnkom nie len zdravotníctva ale aj modernej domácnosti. Dezinfekciou ozónom účinne odstránite 99,99%  nebezpečných patogénov zo vzduchu  i z povrchov. Navyše odstráni alergény, nepríjemný zápach, alebo výpary z farieb a lakov. Výsledkom bude čerstvý vzduch podobný tomu po búrke.  Čistenie ozónom je ekologické riešenie dezinfekcie, nezanecháva po sebe nežiaduce látky ale prirodzene sa rozloží na kyslík.

Bezpečnostné upozornenia

Pri nízkej koncentrácii nie je nebezpečný pre ľudské zdravie. Generátor ozónu je možné používať len v uzavretých priestoroch bez prítomností ľudí, zvierat a rastlín. Po dezinfekcii je potrebné priestor prevetrať aspoň  na 30 min. Nikdy nevdychujte ozón priamo zo zariadenia.

Možnosti využitia

Zariadenie je vhodné na dezinfekciu menších priestorov, ako sú  miestnosti v domácnosti. Hravo vyčistí ovzdušie od baktérií a plesní vo vašom šatníku, kuchyni či detskej izbe. Svoje uplatnenie si nájde aj v menších skladoch, kanceláriách, obchodoch, hotelových izbách, ambulanciách či salónoch.

 Technické parametre

 

Orientačný prehľad doby ozónovania pre jednotlivé modely/ objem priestoru

Jednoduchý návod na použitie

  1. Ošetrovaný priestor uzavrite.

  2. V miestnosti nesmú byť počas prevádzky prítomne osoby, zvieratá ani rastliny.

  3. Umiestnite generátor na vhodné miesto, tak aby nič nebránilo prúdeniu vzduchu do a zo zariadenia. V priestoroch vybavených klimatizáciou alebo vzduchotechnikou, nastavte vnútornú cirkuláciu alebo tieto zariadenia vypnite.

  4. Nastavte časovač na požadovanú dobu prevádzky

  5. Po uplynutí nastaveného času, počkajte ešte 30minút, potom vstúpte do miestnosti a vyvetrajte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie