Neohodnotené

GENERÁTOR OZÓNU - EVOMED - CBB10A

Prenosný ozónový generátor s napájaním 12V je určený  pre dopravné prostriedky. Výkon 10 000mg/h, príkon 70W, hlučnosť 45dB, vstupné napätie 12V DC, výstupné napätie 3,5kV, manuálny časovač 0 -120 min  alebo funkcia  HOLD pre nepretržitú prevádzku. Zariadenie sa skladá z dvoch keramických dosiek a ventilátora.

Skladom
Kód: 98
139 € 115,83 € bez DPH
Kategória: Ozónové generátory
EVOMED CBB10A
Doprava zadarmo Vyrobené na Slovensku

Základné informácie

Ozónový generátor s  napájaním 12V a výkonom 10 000mg/h je určený na dezinfekciu dopravných prostriedkov. Ľahko prenosný model generátora ozónu do auta zabezpečuje 12V napájanie s koncovkou do zásuvky zapaľovača. Zariadenie je vybavené dvomi keramickými platňami generujúcimi elektrické výboje, pričom dochádza k premene obyčajného kyslíka na ozón. Dezinfekcia ozónom  je neporovnateľne účinnejšia ako iné formy dezinfekcie interiéru vozidla. Častice ozónu sa dostanú do vnútra koberčekov, poťahov a klimatizácie. Ozónom spoľahlo zničíte až  99,9% baktérií, vírusov a plesní zo vzduchu i z povrchov. Navyše odstráni nepríjemný zápach z klimatizácie, cigaretový dym alebo pachy domácich miláčikov. Výsledkom bude svieža vôňa vo vašom vozidle. Čistenie ozónom je ekologické riešenie dezinfekcie, nezanecháva po sebe nežiaduce látky ale prirodzene sa rozloží na kyslík.

Možnosti využitia

Zariadenie je určené na dezinfekciu dopravných prostriedkov ako sú osobné vozidlá, karavany, verejná doprava, vozidlá záchrannej služby, nákladné vozidlá či taxíky. Vozidlá záchrannej služby zaisťujú  pohotovostnú lekársku pomoc. Aby pohotovostná služba bola účinná, je potrebné dbať na zvýšenú ochranu nie len pacientov ale i zamestnancov a vozidlo pravidelne dekontaminovať. Vo verejnej doprave a taxíkoch sa denne vystrieda veľké množstvo ľudí a riziko šírenia vírusov a baktérii je vysoké.  Dezinfekciou ozónom spoľahlivo zničíte baktérie a vírusy, čím zvýšite bezpečnosť a ochranu.

Bezpečnostné upozornenia

Pri nízkej koncentrácii nie je nebezpečný pre ľudské zdravie. Generátor ozónu je možné používať len v uzavretých priestoroch bez prítomností ľudí, zvierat a rastlín. Po dezinfekcii je potrebné priestor prevetrať aspoň  na 30 min. Nikdy nevdychujte ozón priamo zo zariadenia.

Technické parametre              

 

Jednoduchý návod na použitie:

  1. Ošetrovaný priestor uzavrite.
  2. V miestnosti nesmú byť počas prevádzky prítomne osoby, zvieratá ani rastliny.
  3. Umiestnite generátor na vhodné miesto, tak aby nič nebránilo prúdeniu vzduchu do a zo zariadenia. V priestoroch vybavených klimatizáciou alebo vzduchotechnikou, nastavte vnútornú cirkuláciu alebo tieto zariadenia vypnite.
  4. Nastavte časovač na požadovanú dobu prevádzky
  5. Po uplynutí nastaveného času, počkajte ešte 30 minút, potom vstúpte do miestnosti a vyvetrajte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu