Neohodnotené

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - UV LAMPA - MGH500B

Profesionálna čistička vzduchu s výkonom 500m³/h, príkon 75W, odporúčaná veľkosť miestnosti do 60m², vybavená senzorom kvality ovzdušia, časovačom, reguláciou výkonu, nočným režimom, detskou poistkou, diaľkovým ovládaním. Sterilizuje vaše ovzdušie pomocou UV germicídneho žiariča, ionizácie vzduchu a troma kvalitnými a vysoko účinnými filtrami: Filter pevných častíc, HEPA filter, Uhlíkový filter.

Skladom (1 ks)
Kód: 137
373 € 310,83 € bez DPH
Kategória: Čističky vzduchu
01 EVOMED MGH500B
Doprava zadarmo

Základné informácie

Profesionálna čistička vzduchu s výkonom 500m³/h vám spoľahlivo sterilizuje ovzdušie vo vašom prostredí. Spoľahlivo zachytáva baktérie, vírusy či plesne a vytvorí čistejší vzduch, nie len pre tých, ktorých trápia alergie. Zariadenie je vybavené UV žiaričom, ionizáciou vzduchu a troma kvalitnými a vysoko účinnými filtrami. Filter pevných častíc zachytáva prach či zvieracie chlpy. HEPA filter zachytáva vzduchové častice, prach, zrnka prachu, plesne, peľ, baktérie a ostatné bežné alergény, ktoré sa vyskytujú v interiéri. Uhlíkový filter je veľmi účinný pri zachytávaní chemických výparov, plynov, cigaretového dymu a pachov. Zariadenie disponuje senzorom kvality ovzdušia, ktorý vyhodnotí mieru znečistenia ovzdušia a upraví rýchlosť filtrácie. Možnosť nastavenia rýchlosti filtrácie podľa potreby.

Možnosti využitia

Svoje uplatnenie si nájde vo väčších priestoroch do 60m² ako sú  zdravotnícke zariadenia, kde je hlavným faktorom sterilita, v obchody, v hotelové izby, reštaurácie , čerpacie stanice či verejná správa  alebo vzdelávacie zriadenia. Sú to verejné  priestory, v ktorých sa denne vystrieda veľké množstvo ľudí a vytvárajú tak ideálne prostredie na šírenie vírusov, baktérii a plesní, navyše sú to miesta kde sa  hromadí veľké množstvo prachu, alergénov a iných nečistôt.

Technické parametre

 

Princíp prevádzky 

Zariadenie je vybavené  piatimi možnosťami  čistenia a dezinfekcie:  UV žiarenie, ionizácia  a 3-stupňová filtrácia  pomocou účinných filtrov. Výhodou je nepretržitá prevádzka za prítomnosti osôb.

  1. Filter pevných častíc – predfilter, ktorý predstavuje prvý kontakt so vzduchom a odstraňuje väčšie častice ako prach, zvieracie chlpy či hmyz.
  2. HEPA filter - HEPA filtre sú mimoriadne účinné pri odstraňovaní mikročastíc zo vzduchu, ktoré spôsobujú najväčšie znečistenie. Nasávaný vzduch prechádza cez vysoko hustý papierový filter, na ktorý sa nečistoty zachytávajú. HEPA filter zachytí 99,97% vzduchových častíc veľkosti 0,3 mikrónov. Eliminuje prach, plesne, alergény, peľ a ostatné nečistoty, ktoré sa nachádzajú v interiéri. Nečistoty v ovzduší zachytené filtrom nebudú vypustené späť do ovzdušia. Nevytvára žiadne škodlivé vedľajšie produkty. 
  3. Uhlíkový filter - postará sa o všetky pachy, chemické výpary, prchavé organické zlúčeniny, výpary z kuchyne, cigaretový dym. Zachytené kontaminanty nevypúšťa späť do ovzdušia a  nevytvára žiadne vedľajšie nebezpečné produkty.
  4. UV žiarenie - likviduje baktérie, vírusy, plesne a iné nečistoty, tým že narúša štruktúru DNA mikroorganizmov, ktoré strácajú schopnosť reprodukovať sa a rásť. 
  5. Ionizácia vzduchu – Zariadenie generuje do vzduchu záporne nabité ióny, ktoré vo vzduchu zachytávajú kladne nabité ióny (nečistoty). Spojením sú častice  ťažšie a usadia sa na zemi alebo na stenách. Následne sú odfiltrované samotnými filtrami podľa veľkosti častice. Výsledkom je čistý a čerstvý vzduch.Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu