Neohodnotené

GENERÁTOR OZÓNU EVOMED ABB15A

Prenosný ozónový generátor s výkonom 15 000mg/h, príkon 80W, hlučnosť 45dB, vstupné napätie 220-240VAC/50Hz, výstupné napätie 3,5kVmanuálny časovač  0 -120 min  alebo funkcia  ON pre nepretržitú prevádzku. Zariadenie sa skladá z troch keramických dosiek a ventilátora.

Skladom
Kód: 197
169 € 140,83 € bez DPH
Kategória: Ozónové generátory
E15000 front rgb 02
Doprava zadarmo Vyrobené na Slovensku

Základné informácie

Ozónový generátor s výkonom 15 000mg/h vám účinne  zničí  baktérie vírusy a plesne.  Zariadenie je vybavené tromi keramickými platňami generujúcimi  elektrické výboje, pričom dochádza k premene obyčajného kyslíka na ozón. Je výborným doplnkom modernej domácnosti, firmy či zdravotníckeho centra. Dezinfekciou ozónom účinne odstránite 99,99% nebezpečných patogénov zo vzduchu  i z povrchov. Navyše odstráni alergény, nepríjemný zápach, alebo výpary z farieb a lakov. Výsledkom bude čerstvý vzduch podobný tomu po búrke. Čistenie ozónom je ekologické riešenie dezinfekcie, nezanecháva po sebe nežiaduce látky ale prirodzene sa rozloží na kyslík.

Možnosti využitia

Zariadenie je vhodné na dezinfekciu menších a väčších priestorov, ako sú domácnosti, zdravotnícke zariadenia,  kancelárie , obchody, hotelové izby, salóny a kaderníctva. Ozónom spoľahlo zničíte až  99,9% baktérií a vírusov zo vzduchu i z povrchov. Dezinfekciou ozónom odstránite nepríjemné pachy a alergény,  Vytvorte vašej rodine, zamestnancom i klientom bezpečné a zdravé prostredie.

Bezpečnostné upozornenia

Pri nízkej koncentrácii nie je nebezpečný pre ľudské zdravie. Generátor ozónu je možné používať len v uzavretých priestoroch bez prítomností ľudí, zvierat a rastlín. Po dezinfekcii je potrebné priestor prevetrať aspoň  na 30 min. Nikdy nevdychujte ozón priamo zo zariadenia.

Technické parametre

Orientačný prehľad doby ozónovania pre jednotlivé modely/ objem priestoru

Jednoduchý návod na použitie

  1. Ošetrovaný priestor uzavrite.
  2. V miestnosti nesmú byť počas prevádzky prítomne osoby, zvieratá ani rastliny.
  3. Umiestnite generátor na vhodné miesto, tak aby nič nebránilo prúdeniu vzduchu do a zo zariadenia. V priestoroch vybavených klimatizáciou alebo vzduchotechnikou, nastavte vnútornú cirkuláciu alebo tieto zariadenia vypnite.
  4. Nastavte časovač na požadovanú dobu prevádzky
  5. Po uplynutí nastaveného času, počkajte ešte 30 minút, potom vstúpte do miestnosti a vyvetrajte.

 

Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Zivotnost / Dostupnost nahradnych dielov 5.12.2022 15:16
Aka je zivotnost pouzitych keramickych dosiek, ako casto sa odporuca ich menit, a aka je dostupnost nahradnych dosiek? Vopred dakujem za info.
Odpovedať
Späť do obchodu